Kompanija Weintek yra viena pirmaujančių sensorinių operatoriaus panelių (hmi) gamintojų pasaulyje. Gamintojas siūlo platų modelių pasirinkimą su spalvotais sensoriniais ekranais, su įvairiomis įstrižainėmis .3", 7", 10", 12" ir 15".

Weintek panelės turi kompaktišką dizainą ir lengvai įrengiamos į naujus skydus ir valdymo konsoles. Jos turi plastikinį arba aliumininį korpusą ir paviršiaus apsauga IP65

Operatoriaus panelė Weintek įrengta su portais COM RS-422/485 и RS232, Ethernet ir USB. Taip pat turi SD kortelių palaikymą.

Operatoriaus panelės yra suderinamos su dauguma įvairių valdiklių, tokių kaip Siemens, Omron, Mitsubishi, Teco, Allen-Bradley, Toshiba ir kitais. Panelės turi Modbus RTU ir Modbus TCP protokolo palaikymą, kuris leidžia integruoti operatoriaus paneles į jau naudojamą tinklą ir sąveikauti su kitais įrenginiais veikiančiai pagal Modbus protokolą. Be viso to, operatoriaus panelės turi MPI 187.5K palaikymą (Siemens valdikliai) ir CANBus.

Programavimui naudojama programinė įranga EasyBuilder 8000 ir EasyBuilder Pro. Programinė įranga Easy Builder platinama nemokamai, ją galite atsisųsti iš gamintojo tinklalapio, arba iš mūsų. Mūsų kataloge Jūs galite rasti platų operatoriaus panelių pasirinkimą.

Mūsų įmonė padės išsirinkti operatoriaus panelę reikalingai užduočiai, taip pat suteiks techninę pagalbą prijungiant ir programuojant operatoriaus panelę.