Sandėliavimo sistema - Lanzug mini


Sandėliavimo sistema „Lanzug-mini“ ©

„Lanzug-mini“ sandėliavimo sistemos savybės.

  a) Funkcionalumas. Sandėliavimo sistema „Lanzug-mini“ gali būti naudojama kaip:

  -automatizuotas paruoštos produkcijos sandėlys nedidelės apimties gamybai,

  -automatizuotas operatyvus komplektacijos sandėlys gamybos vietoje,

  -automatizuotas prekių sandėlys prekybos įmonei,

  -automatizuotas užsakymų komplektavimo sandėlys logistikos centro sudėtyje,

  -automatizuota atsarginė saugojimo vieta siekiant sinchronizuoti logistikos srautus

  -automatinė saugojimo kamera

  -automatizuotas atsarginių dalių sandėlys, instrumentų sandėlys.

  b) Galimybė integruoti į jau esamą gamybinį procesą. Sandėliavimo sistemą „Lanzug-mini“ galima įdiegti bet kuriame gamybos išsivystimo etape.

  c) Galimybė atsižvelgti į gamybos proceso ypatumus: „Lanzug-mini“ gali būti tiek visiškai automatinis, tiek pusiau automatinis.

  d) Didelis gaminių saugos laipsnis sandėliavimo zonoje: saugojimo zonoje sandėlio „Lanzug-mini“ konstrukcija pašalina žmogaus priegos galimybę.

  e) Aukštas užpildymo lygis. Saugojimo zona yra realizuota taip, kad erdvė būtų išnaudota maksimaliu saugojimo vietų tankumu.

  f) Išplečiamumas. Bet kuriame naudojimo etape po įvedimo į eksploataciją, sandėliavimo sistema „Lanzug-mini“ gali būti „priauginama“ be papildomų sąnaudų esamos dalies pakeitimams. Sandėlys „Lanzug-mini“ yra modulinės sistemos ir gali kombinuotis su kitais moduliniais sandėliais, būti apjungiamas į bendrai valdomą kompleksą.

  g) Lengvai prijungiamas prie informacinių sistemų. Sandėliavimo sistemos „Lanzug-mini“ valdymo sistema turi tinklo sąsąją Ethernet. Gali keistis informacija ir valdymo signalais su bet kokiais tinkle esančiais įrenginiais.

  h) Kompiuterinė apskaita ir ataskaitų teikimas. Įvestas valdymo sistemos viršutinis lygis ant ofisinio kompiuterio bazės, kurio pagalba galima naudoti aktualias sandėlio sistemos „Lanzug-mini“ duomenų bazes darbui su specializuotomis buhalterinėmis ir sandėliavimo programomis.

  i) Žema saugojimo vietos kaina. Tai yra užtikrinama užpatentuota „Lanzug-mini“ sandėliavimo sistemos konfiguracija, kuri yra pateikta tokiu principu, kad 3 mechaninių ašių pagalba vykdomi judėsiai 4 kryptimis: judėjimas išilgai sandėlio stelažų, judėjimas išilgai atskiro stelažo horizontaliai, judėjimas išilgai stelažo vertikaliai, saugojimo vietos paėmimas ir padėjimas į vietą. Tai reiškia, kad klientas moka už sandėlį tiek, kiek kainuoja vienas tipinis automatinis keltuvas.

  j) Žema eksploatacijos kaina. „Lanzug-mini“ sandėliavimo sistemos įranga neturi greitai susidėvinčių elementų ir nereikalauja brangių procedūrų palaikančių jo darbingumą.

  k) Perkėlimo paprastumas. Bet kuriame eksploatacijos etape sandėliavimo sistema „Lanzug-mini“ gali būti išrinkta ir perkelta į kitą vietą. Šiuo atveju virinimo darbai nėra reikalingi. Visas surinkimas/išardymas gali būti padarytas universaliais rankiniais įrankiais.

Sandėlio paskirtis

Sandėliavimo sistema „Lanzug-mini“ yra optimizuota komplektavimo darbui vienai pozicijai arba rinktiniam užsakymui. Ši sandėliavimo sistema gali būti panaudota ir kaip paruoštos produkcijos sandėlis gamyboje, ir kaip operatyvus sandėlys gamybos vietoje, kaip parduotuvės sandėlys, kaip atsarginių dalių sandėlys, instrumentų bei kitų įrenginių.

Pagrindinės „Lanzug-mini“ charakteristikos:

Parametras

Dydis bazinėje konfiguracijoje

Galimybė keisti pagal Užsakovo poreikius

Ilgis

10 metrų

Nuo 3,5 metrų ir daugiau be apribojimų

Plotis

5,5 metrai

2 … 5,5 metrų

Aukštis

5 metrai

2 … 5 metrai Nuo (konteinerio plotis +100mm)

Atstumas tarp stelažų

2,2 metrai

Nuo (konteinerio plotis +100mm) ir daugiau be apribojimų

Konteinerio ilgis

800 milimetrų

Iki 1200 milimetrų

Konteinerio plotis

600 milimetrų

Iki 800 milimetrų

Konteinerio aukštis

450 milimetrų

Iki 600 milimterų

Konteinerio dugno forma

Dugnas su atramomis

Dugnas su atramomis arba ploščias

Krovinio masė

50 kilogramų

Iki 70 kilogramų*

Saugojimo vietų skaičius

270 vienetų

Priklausomai nuo sandėlio ir konteinerio dydžio

Krovinio judėjimo greitis

0,5 m/s

Iki 0,7 m/s

Energijos šaltinis

-

Elektros tinklas 220V arba 400V

*Krovinio masė viršijanti daugiau 70kg yra peržiūrima individualiai

Sandėlys yra padarytas surenkamos-išardomos konstrukcijos, gali būti perkeliamas ir perrenkamas pagal kliento poreikius.

Sandėliavimo procedūros:

  1) Priėmimas į sandėlį

  2) Išdavimas iš sandėlio

  3) Išsidėstymo valdymas

  4) Inventorizacija

  5) Priėmimo-išdavimo įforminimas be saugojimo stadijos

  6) Klaidingos pozicijos grąžinimas

  7) Prekių/dalių rezervavimas

Struktūra.

Sandėlys turi stacionarią stelažinę dalį ir mobilų portalą. Sandėlio stelažuose yra vykdomas produktų sandėliavimas, portalas yra naudojamas prekių transportavimui tarp sandėlio zonų. Sandėlys turi dvi struktūrines zonas: saugojimo zoną ir ekspedicijos zoną. Ekspedicijos zonoje yra vykdomas produktų perdavimas į sandelį ir iš sandėlio.

Naudojama sandėlio tara turi turėti tvirtą pagrindą. Kaip tara gali būti naudojami plastikiniai, mediniai, metaliniai konteineriai arba padėklai arba plokščias metalinis arba medinis pagrindas kurio dydis 800x600mm:

Modulinis sandelis „Lanzug-mini“ turi sekančias zonas:

Konteinerių saugojimo zona yra sudaryta iš vertikalių atramų su konsoliniais atraminiais balkiais, ant kurių yra pastatomi konteineriai su sandėlio pozicijomis.

Konteinerių apdirbimo zona yra priekinėje sandėlio dalyje. Yra sudaryta iš kelių transporto zonų, kuriose operatorius arba robotas vykdo sekančias sandėlio procedūras konteineriuose:

  1.Patenkančių sandėliavimo pozicijų į sandėlį kontrolė

  2.Sandėliavimo pozicijų talpinimas į konteinerį

  3.Konteinerio perdavimas į saugojimo zoną

  4.Konteinerio perdavimas iš saugojimo zonos į apdirbimo zoną.

  5.Pasirinktinis sandėliavimo pozicijų išėmimas iš konteinerio užsakymo išsiuntimui

  6.Kompiuterinė vykdomų procedūrų apskaita

Konteinerių perdavimo zona yra tarp saugojimo zonos ir konteinerių apdirbimo zonos. Konteinerių perdavimo zonai organizuoti yra naudojamos keletas saugojimo vietų, kuriose yra įrengti mechaniniai įrenginiai skirti konteinerių perdavimui iš konteinerių apdirbimo zonos į saugojimo zoną. Perkeliant operatorius arba robotas perstumia karietėlę su konteineriu į perdavimo zoną iš kur toliau automatiškai konteineris yra perkeliamas į saugojimo zoną. Lygiai taip pat, konteinerį automatiškai atgabenus iš saugojimo zonos ir norint jį perkelti į apdirbimo zoną iš perdavimo zonos, operatorius arba robotas jį perstumia iš perdavimo zonos į apdirbimo zoną. Karietėlės perstumimas kartu su konteineriu yra užtikrinamas specialių mechaninių fiksatorių pagalba kurie yra kontroliuojami padėties davikliais.

Darbo organizacijos principai.

  1.Konteinerių perdavimo operacijos yra vykdomos automatiškai

  2.Sandėlio konstrukcija užtikrina, kad operatorius negalėtų patekti į saugojimo zoną.

  3.Sandėlys turi informacinę sistemą kuri vykdo produkcijos apskaitą.

  4.Informacija apie sandėlio būklę yra prieinama peržiūrai visiems vartotojams kuriems yra suteikta tam prieiga per informacinę sistemą.

  5.Kiekvienas naudotojas turi atitinkamas prieigos teises susijusias su sandėlio valdymu. Šių teisių pagalba gali būti suteikta prieiga prie informacijos keitimo, užsakymo formavimo ir t.t. Teises nustato administratorius atitinkamai pagal sandėlio naudotojų pareigybes

  6.Tam tikri naudotojai gali rezervuoti sandėlio pozicijas/produktus pagal savo konkrečias užduotis. Informacija apie rezervavimą yra prieinama visiems naudotojams.

  7.Sandėlininkas negali gauti pozicijos iš sandėlio be už tai atsakingo asmens sutikimo: sandėlio automatika tiesiog nevykdys šios operacijos ir konteinerio su norima pozicija neatgabens. Taip suteikiant vieningumo valdant sandėlį ir suteikiant sandėliui patikimumo apskaitos informacijai.

  8.Visos sandėlio operacijos yra achyvuojamos ir informacija apie jas gali būti formuojama ataskaitų pagalba

  9.Sandėlio pozicijų identifikavimui yra naudojamos etikėtės su barkodu.

  10.Sandėlio valdymui yra naudojamos dvi programinės įrangos: buhalterinė ir sandėliavimo. Abejoms programoms yra naudojama bendra duomenų bazė. Visos informacinės sistemos elementų sąveika realizuojama pasitelkiant debesijos technologijas. Nuotolinio serverio funkciją gali atlikti tiek debesijos paslaugų teikėjo paskyra, tiek išskirtas lokalus serveris arba kompiuteris kuris yra sandėlio savininko teritorijoje.

  11.Užtikrinamas sandėlio pozicijų identifikavimas, turinčias tokią pat reikšmę ir pavadinimą, kurios pateko į sandėlį, bet patekusias į sandėlį skirtingų metu pagal skirtingas sąskaitas ar kitus prekę lydinčius dokumentus.

  12.Viename konteineryje gali būti keletas skirtingų sandėliavimo pozicijų.

  13.Viena ir ta pati pozicija jeigu jos yra daug, gali būti saugojama keletoje skirtingų konteinerių

  14.Produkcijos išsiuntimui iš sandėlio yra naudojamas FIFO (angl. First in, first out) principas t.y anksčiau į sandėlį patekusios vienos rūšies prekės yra ir anksčiau išvežamos

Smulkus ir vidutinis verslas siūlomame sprendime ras prieinamą kainą, patrauklų atsipirkimo terminą, informacinės sistemos pilnavertiškumą, operatyvumą ir sandėliavimo sistemos patikimumą.

KONTAKTAI

El.paštas : info@euroec.lt
Tel/Faks.: +370 5 2700516
Mob. +370 648 93264