Dėžių pakavimo linija

Dėžių pakavimo linija


Pilną dėžių pakavimo liniją sudaro viskas, pradedant nuo pačių dėžių surinkimo, baigiant dėžių užklijavimu, etikečių klijavimu ir rašaliniu spausdinimu ant dėžių. Tokia sistema yra greitas ir efektyvus būdas visiškai automatizuoti Jūsų pakavimo procesą, siekant sumažinti darbo jėgos poreikį, darbuotojų traumas ar patempimus, mažinant darbuotojų nuovargį ir kartu didinant gamybos našumą ir efektyvumą

Sistema apima

Pilnai integruotas robotikos automatizavimo projektas, apimantis projektavimo, konstravimo, montavimo, integravimo su Jūsų mašinomis procesą, paleidimą ir pagrindinius sistemos naudojimo mokymus.

Konfiguraciją galima modifikuoti taip, kad ji atitiktų beveik bet kokius reikalavimus, galima modifikuoti išsidėstymą, apsaugą, dėžučių tipą, rašalinių spausdintuvų tipą, tai kiek produktų robotas paima iškarto, pakuotės konfiguraciją ir dar daugiau.

Pabaigus sudėti produktus į dėžutes, ir tas dėžutes užklijavus, toliau konvejeriu dėžutės gali patekti pas paletavimo robotą, kuris tvarkingai ir gražiai dėžutes sudeda ant padėklų. Tokiu būdu prekės būtų paruoštos gabenimui ir tolimesniam transportavimui pas klientus.