Automatinės transporto sistemos ir konvejeriai

EEC Engineering savo klientams siūlo projekto vystymo paslaugas, tiekimo ir montavimo paslaugas automatinių transporto-paskirstymo sistemų surinkimo linijoms ir sandėliams.

Realizuojant projekta pagal techninius Užsakovo reikalavimus parengia techninę užduotį. Remiantis tuo yra vystoma :

Naudojami nupirkti komplektiniai įrenginiai, kurie yra parenkami pagal aukšto patikimumo ir optimalios kainos santykiu „Kaina-kokybė“. Atsižvelgiama į Užsakovo pageidavimus renkantis komplektacijas. Pateikiamos rekomendacijos formuojant tai kas ekonomiškai naudinga ir kokių minimalių reikalingų rezervinių atsarginių dalių ir einamųjų medžiagų prireiks. Įgyvendinami mokymai įrangos eksploatacijos ir remonto personalui, vykdomas technininis palaikymas Užsakovo specialistmas.

Kompanijos specialistai taip pat vykdo jau esančių automatinių transporto-paskirstymo sistemų modernizaciją. Modernizacija gali būti vykdoma tik konkrečiame išskirtame segmente ir pagal grafiką, leidžiančiu nepertraukti gamybos proceso.

Į automatinės transporto-paskirstymo sistemos įrangos sudėtį su kuria dirba EEC Engineering įeina :

Automatinės transporto-paskirstymo sistemų surinkimo linijos iš EEC Engineering atitinka T3 reikalavimus, gali būti aprūpintos vizualizacijos sistemomis, identifikacijos sistemomis, viršutinio lygmens (WMS).

Visiškas įrangos pridavimas Užsakvoui po sutartos programos įvykdytų bandymų.