Sandėlių sistemos

Sandėliavimo sistema "Lanzug-mini" ©

"Lanzug-mini" sandėliavimo sistemos savybės.

Sandėlio paskirtis

Sandėliavimo sistema „Lanzug-mini“ yra optimizuota komplektavimo darbui vienai pozicijai arba rinktiniam užsakymui. Ši sandėliavimo sistema gali būti panaudota ir kaip paruoštos produkcijos sandėlis gamyboje, ir kaip operatyvus sandėlys gamybos vietoje, kaip parduotuvės sandėlys, kaip atsarginių dalių sandėlys, instrumentų bei kitų įrenginių.

Pagrindinės „Lanzug-mini“ charakteristikos:

ParametrasDydis bazinėje konfiguracijojeGalimybė keisti pagal Užsakovo poreikius
Ilgis10 metrųNuo 3,5 metrų ir daugiau be apribojimų
Plotis5,5 metrai2 … 5,5 metrų
Aukštis5 metrai2 … 5 metrai Nuo (konteinerio plotis +100mm)
Atstumas tarp stelažų2,2 metraiNuo (konteinerio plotis +100mm) ir daugiau be apribojimų
Konteinerio ilgis800 milimetrųIki 1200 milimetrų
Konteinerio plotis600 milimetrųIki 800 milimetrų
Konteinerio aukštis450 milimetrųIki 600 milimterų
Konteinerio dugno formaDugnas su atramomisDugnas su atramomis arba ploščias
Krovinio masė50 kilogramųIki 70 kilogramų*
Saugojimo vietų skaičius270 vienetųPriklausomai nuo sandėlio ir konteinerio dydžio
Krovinio judėjimo greitis0,5 m/sIki 0,7 m/s
Energijos šaltinis-Elektros tinklas 220V arba 400V

*Krovinio masė viršijanti daugiau 70kg yra peržiūrima individualiai

Sandėlys yra padarytas surenkamos-išardomos konstrukcijos, gali būti perkeliamas ir perrenkamas pagal kliento poreikius.

Sandėliavimo procedūros:

Struktūra.

Sandėlys turi stacionarią stelažinę dalį ir mobilų portalą. Sandėlio stelažuose yra vykdomas produktų sandėliavimas, portalas yra naudojamas prekių transportavimui tarp sandėlio zonų. Sandėlys turi dvi struktūrines zonas: saugojimo zoną ir ekspedicijos zoną. Ekspedicijos zonoje yra vykdomas produktų perdavimas į sandelį ir iš sandėlio.

Naudojama sandėlio tara turi turėti tvirtą pagrindą. Kaip tara gali būti naudojami plastikiniai, mediniai, metaliniai konteineriai arba padėklai arba plokščias metalinis arba medinis pagrindas kurio dydis 800x600mm:

Modulinis sandelis „Lanzug-mini“ turi sekančias zonas:

Konteinerių saugojimo zona yra sudaryta iš vertikalių atramų su konsoliniais atraminiais balkiais, ant kurių yra pastatomi konteineriai su sandėlio pozicijomis.

Konteinerių apdirbimo zona yra priekinėje sandėlio dalyje. Yra sudaryta iš kelių transporto zonų, kuriose operatorius arba robotas vykdo sekančias sandėlio procedūras konteineriuose:

Konteinerių perdavimo zona yra tarp saugojimo zonos ir konteinerių apdirbimo zonos. Konteinerių perdavimo zonai organizuoti yra naudojamos keletas saugojimo vietų, kuriose yra įrengti mechaniniai įrenginiai skirti konteinerių perdavimui iš konteinerių apdirbimo zonos į saugojimo zoną. Perkeliant operatorius arba robotas perstumia karietėlę su konteineriu į perdavimo zoną iš kur toliau automatiškai konteineris yra perkeliamas į saugojimo zoną. Lygiai taip pat, konteinerį automatiškai atgabenus iš saugojimo zonos ir norint jį perkelti į apdirbimo zoną iš perdavimo zonos, operatorius arba robotas jį perstumia iš perdavimo zonos į apdirbimo zoną. Karietėlės perstumimas kartu su konteineriu yra užtikrinamas specialių mechaninių fiksatorių pagalba kurie yra kontroliuojami padėties davikliais.

Darbo organizacijos principai.

Smulkus ir vidutinis verslas siūlomame sprendime ras prieinamą kainą, patrauklų atsipirkimo terminą, informacinės sistemos pilnavertiškumą, operatyvumą ir sandėliavimo sistemos patikimumą.

El.paštas : info@euroec.lt
Tel/Faks.: +370 5 2700516
Mob. +370 648 93264