Karjera

Šiuo metu EEC Engineering į savo kolektyvą priimtų

Logistikos ir pirkimų specialistą (-ę)

Darbo pobūdis
  • Transporto organizavimas Lietuvoje ir užsienyje (Importas/eksportas);
  • Krovinių gabenimo eigos kontrolė, klientų atsiskaitymo kontrolė;
  • Bendravimas su kolegomis ir partneriais sprendžiant nesklandumus;
  • Visų transportavimui reikalingų dokumentų parengimas (sąskaitų išrašymas, sutarčių sudarymas ir t.t);
  • Tiekimo proceso organizavimas.
  • Reikalavimai
  • Aukštasis išsilavinimas transporto, vadybos arba ekonomikos srityje;
  • Anglų ir rusų kalbų mokėjimas (būtina);
  • Ankstesnė panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • Darbo su dokumentais patirtis;
  • Išmanyti pagrindines muitinės procedūras(privalumas);
  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai;
  • Atidumas detalėms, kruopštumas, atsakingumas.
  • Siūlome
  • Darbą tarptautinėje įmonėje
  • Vidinius apmokymus, susijusius su šia darbo vieta
  • Galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje.
  • Atlyginimas
  • 800-900€/mėn. į rankas
  • Gyvenimo aprašymus prašome siųsti el.paštu: info@euroec.lt