Pramonės automatizavimas

EEC Engineering savo klientams siūlo projekto kūrimo, įrangos tiekimo, montavimo paslaugas pramoninės automatikos ir automatizavimo srityje.:

Realizuojant projektą pagal Užsakovo techninius reikalavimus, EEC Engineering specialistai sudaro technines užduotis. Įvertinus užduotį yra kuriama:

Naudojami nupirkti komplektiniai įrenginiai, kurie yra parenkami pagal aukšto patikimumo ir optimalios kainos santykiu „Kaina-kokybė“. Atsižvelgiama į Užsakovo pageidavimus renkantis komplektacijas. Pateikiamos rekomendacijos formuojant tai kas ekonomiškai naudinga ir kokių minimalių reikalingų rezervinių atsarginių dalių ir einamųjų medžiagų prireiks. Įgyvendinami mokymai įrangos eksploatacijos ir remonto personalui, vykdomas technininis palaikymas Užsakovo specialistmas.

Įmonės specialistai taip pat vykdo jau esančios įrangos modernizavimą. Pagal Užsakovo užsakymą, modernizacija gali būti vykdoma ir Užsakovo išskirtame įrangos segmente ir pagal grafiką atlikti darbus, leidžiančius be pertraukimo vykdyti gamybos procesą

Įmonės specialistai turi patirties kūrimo ir pramoninės įrangos integravimo šiose srityse

Visiškas įrangos pridavimas Užsakvoui po sutartos programos įvykdytų bandymų.